English


Coco me seksi se kurrë (FOTO)

Ajo tha se kohët e fundit është më e madhe se ajo ka qenë ndonjëherë.
Por, në episodin e ri të mbrëmshëm, Ice Loves Coco, Coco Austin dëshmon se ajo është tepër e bindur kur vjen puna për të treguartrupin e saj.
Modelja 32-vjeçare shfaq figurën e saj të jashtëzakonshëm në një bikini leopard.


Me të tilla rroba banje ajo përsëri tregohet e sigurt dhe e rehatshme me trupin e saj.
Ajo pranon që është më e shëndoshë se kurrë më parë, por ajo tregon se lumturia që ka përbrenda është dhuratë nga burri i saj që gjithë kohës e ngre në piedestal.

Githashta ajo ka pohuar përsëri se të pasmet e saj janë 100 për qind natyrale.

KOMENTE
 • Meriton Behluli15:11 - 19 Mars 2012
  ska mundesi qe prapanica eshte 100 perqin e natyrshme
 • Mel09:34 - 19 Mars 2012
  Qu'elle retire ses lunettes qu'on voie sa tête!!!!
 • Malk Lalou19:03 - 18 Mars 2012
  C'est quand la distance s'impose que l'amour transparait le plus. Le vide de l'absence nous fait aimer plus fort. Ce sont tous les souvenirs qui nous reviennent et les larmes qui nous montent aux yeux qui prouvent à quel point on déteste être séparés
 • Alfred Mema11:55 - 14 Mars 2012
  kur shikojme kete femer na duket sikur ne rruget tona kalojne vetem burra
 • Ai Cuni (ilo)14:25 - 13 Mars 2012
  si ka mundesi qe se kam par naj her ne enderr un kete :pp ta heq trunin fare :*
 • Sebastian Doka23:04 - 12 Mars 2012
  ku e ka seksin kjo re...gjith ky trup i frym me ilace..pfffff sa vk
 • Gezim Ndoka10:27 - 08 Mars 2012
  sexi je po te shikoj e nuk kam fjale per te thene
 • Tipi Ganngsta14:06 - 07 Mars 2012
  shum seksi me kte trup qe paska te eksitojka fare
 • Nertil Ilazi11:37 - 06 Mars 2012
  ueeeee
 • Ardi Vila10:34 - 06 Mars 2012
  e vertete qe eshte me seksi se kurre ....;)
 • zjarri10:08 - 06 Mars 2012
  super seksi