Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Raundi i dytë i zgjedhjeve në Francë
English

Raundi i dytë i zgjedhjeve në Francë

Paris, 21 mars, NOA - Sot zhvillohet balotazhi për zgjedhjet lokale në Francë. Kjo mendohet se është dhe mundësia e vetme e partisë së Presidentit, Nikolas Sarkozy, për të marrë një fitore, pas humbjes që pasoi në raundin e parë.

Ndërkohë që e majta ka nisur festën e fitores edhe për këtë raund.

Sipas medias franceze fitorja e Sarkozy do të jetë në gjitha rastet shumë modeste.

m.xh/NOA

KOMENTE